Archiwum Aktualnośći - Blog


Urlop 22-28.09.2020
Urlop 22-28.09.2020
Informujemy że w dniach  22-28.09.2020 sklep będzie nie czynny.

Dojazd do firmy
  Drodzy Klienci, w związku z rozpoczęciem budowy metra , i częściowym zamknięciu ul. Górczewskiej , Informujemy, iż bezproblemowy dojazd do nas odbywa się trasami: ul....Wolska - ul.Redutowa- ul.Jana Olbrachta -Archiwum lamp   ul....Deotym

Figurka kobieta z dzieckiem Ćmielów
  Figurka przedstawiająca kobietę z dzieckiem, pochodząca z renomowanej wytwórni Ćmielów, wykonana w latach 50/60 XX wieku. Figurka wykonana z porcelany ,ręcznie malowana stan bardzo dobry.

Klosze do lamp
Jeśli poszukujecie Państwo klosza do swojej lampy ,polecam zajrzec do naszej oferty  kloszy , oferujemy około 100 róznych rodzajów kloszy do lamp stojących wiszących i naftowych. Są to często pojedyncze egzempalrze starych kloszy  nie dost

Godziny otwarcia w okresie świątecznym
                                                           &

Życzenia świąteczne
                                                  &nbs

Renowacja żyrandola kryształowego
Przykład renowacji  przeprowadzonej w naszej pracowni. Żyrandol wymagał pełnej renowacji w tym oczyszczenie , uzupełnie i ponowne upięcie kryształów,wymiana okablowania i opraw elektrycznych  zgodnie z współczesnymi standardami.

Zmiana kolorystyki żyrandola
ZMIANA KOLORYSTYKI ŻYRANDOLA NA BIAŁY, Z PRZECIERANYMI ELEMENTAMI W STYLU RUSTYKALNYM. OFERUJEMY ZMIANĘ KOLORYSTKI ŻYRANDOLI ,MALOWANIE NA RÓŻNE KOLORY,SREBRZENIE,ZŁOCENIE,PATYNOWANIE,NIKLOWANIE.


RENOWACJA ŻYRANDOLA
Zdjęcia ukazujące przebieg renowacji żyrandola,


3 strony  [1]  2  3 >

Informujemy, że korzystami z ciasteczek (ang. cookies). Aby uzyskać więcej informacji, czytaj dalej...